Posted on

Bostan Teli, bahçenizi, arsanızı ya da şehir bahçelerini güvenli bir şekilde sınırlayan lif sistemidir. çoğu kez galvanizli çelik tellerden oluşur ve bahçenin etrafına yerleştirilir. Bostan telleri en önemli amacı asayiş sağlamaktır. Bahçenize giren çıkarken kontrolör etmeden geçmenin engellenmesi de sair bir yalnızçtır.

Bostan teli yeğleme edilirken ilgi edilmesi müstelzim birkaç önemli nokta vardır. Öncelikle malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Bahçenin boyutuna bakılırsa düz telleri yeğleme kılmak de ilgi edilmesi müstelzim bir kriterdir. Hassaten güzel duyusal görünüm de bakış önünde bulundurulmalıdır. Bostan telleri hatta, hayvanların bahçeye girmesini karışmak, bitkilere mazarrat vermesini önlemek ve çocukların bahçenin çevresinde gezinmelerini karışmak muhtevain de kullanılabilir.

Bostan Teli Seçenekleri

Fiyatları

Galvanizli Çelik Bostan Teli

5-15 TL / metre

PVC Kaplı Bostan Teli

10-25 TL / metre

Desenli Bostan Teli

20-40 TL / metre

Bostan Teli kurulumu epey kolaydır. Öncelikle teller bostan boyunca uzanacak şekilde planlanmalıdır. Peşi sıra lif direkleri belli başlı aralıklarla zemine monte edilmelidir. Bu muamele çok basitçe olmasa da birkaç can birkaç saatte kurulumu tamamlayabilir. Bostan telleri hizmetı dair da epey basittir. Bostan boyunca uzanmış teller sadece devir devir kontrolör edilmelidir. şayet bir lif kırılırsa ya da hasar görürse değteamültirilmelidir.

Bostan Teli Seçer Uyanıklık Edilmesi Gerekenler

Bir bostan, bir habbe en aynalı kısmıdır. Bahçenizi çevreleyen bostan teli, bahçenizin tasarımı muhtevain önemli bir tafsilatdır. Bostan teli, bahçenize hem güzel duyusal hem de goril bir katman sağlar. Bostan teli seçer ilgi edilmesi müstelzim bazı faktörler vardır. İlk olarak, https://www.telfence.com/ gibi bir web sitesinde bostan telleri karşı tetkik gestaltn. İnternet, bostan teli seçer en esen kaynaktır. Fakat, bostan teli seçer ilgi edilmesi müstelzim faktörler şunlardır: malzeme, nitelik, yükseklik, dayanıklılık.

Bostan teli seçimi muhtevain kullanılan malzeme önemlidir. Gereç ne derece kaliteliyse, teli o derece dayanıklı olacaktır. Çinko, PVC, çelik, alüminyum üzere malzemeler bostan teli üretiminde kullanılan malzemeler arasındadır. Bostan telinin rengi de önemlidir. Bahçenizdeki bitki ve çmuhtevaek renklerine harmoni sağlamalıdır. Hassaten, bostan telinin yüksekliği de bahçenizin umumi tasarımıyla uyumlu olmalıdır.

  • Bostan telinin dayanıklılığı da önemlidir. Atmosfer koşullarına, sıcaklıklara, rutubet oranlarına dayanabilecek bir bostan telini seçmelisiniz.
  • Bostan teli kurulumu gestaltlması müstelzim bir teamüllemdir. Kurulum uzmanlar aracılığıyla gestaltlmalıdır. Kurulum esnasında bostan telinin düz açıda ve düz yükseklikte kurulması gerekmektedir.

Bostan teli salim bir malzemeden gestaltlmış kabil, ancak hizmetı gestaltlmalıdır. Bostan telinin münezzeh ve güvenli kalması muhtevain lüzumlu bakımların gestaltlması gerekmektedir. Bostan telinde meydana mevrut tahribatların hızlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Bakım gestaltlması, bostan telinin ömrünü uzatarak maddi açıdan kullanım sağlar.

Gereç

Nitelik

Yükseklik

Dayanıklılık

Çinko

Parafin

2.5m

Yaklaşık

PVC

Kahverengi

2m

Ali

Çelik

Siyah

1.5m

Düşüt

Bahçenizi süsleyen bostan telinin nitelik, yükseklik, malzeme ve dayanıklılık üzere faktörlere ilgi etmelisiniz. Bostan telinin hizmetı bir zamanlar gestaltlmalıdır. Ihmal etmeyin, bostan teliniz bahçenizi korumanın yerı silsile bir habbe güvenilirliği derece önemlidir.

Çit Teli Nedir?

Çit teli, bostan, toprak, hayvan barınağı veya sair alanların çevresini çevirmek muhtevain kullanılan bir yapı malzemesidir. Güvenliği peylemek, destursuz girizgâhleri önlemek veya hayvanların ürediği yerı sınırlamak muhtevain çit telleri kullanılabilir.

Çit telleri, çeşitli malzemelerden gestaltlabilecek çok yönlü gestaltlardır. Bu telleri seçer kullanışlılığı, uzun ömürlülüğü ve malzemenin standardını bakış önünde bulundurmak önemlidir. En iyisini seçmek muhtevain https://www.telfence.com/ adresinden iane alınabilir.

Çit telleri, evcil hayvanlara veya sair hayvanlara mazarrat vermeden bahçenizi veya arazinizi korumaya yardımcı kabil. Fakat, çit tellerinin uzun süre tasarrufı onların hizmetını gerektirir. Çit tellerini korumanın biryoğun yolu vardır bu nedenle bu tellerin uzun ömürlü olmasını peylemek muhtevain hizmetı ihmal edilmemelidir.

Çit Teli Seçer Nelere Uyanıklık Edilmeli?

Çit teli bir bostan, toprak veya insanoğluın girmesine müsaade verilmeyen bir yerın sınırlarını belirlemek muhtevain kullanılan bir bariyer malzemesidir. Hassaten özellikle hayvanların derun girmesini inhibitör bir özelliği vardır. Evet çit teli seçimi nite gestaltlır? İşte, çit teli seçer ilgi edilmesi müstelzim bazı unsurlar:

  • Kalite: Kaliteli çit telleri henüz uzun ömürlüdür ve henüz dayanıklıdır. İyi bir malzeme seçmek, ilerideki maliyetlerinizi azaltacaktır.
  • Boy: Çit teli boyu, çitinizin yüksekliğine ilgilı olarak seçilmelidir. Bu gestalt, çiti istediğiniz şekilde yükseltmenize olanak sağlar.
  • Gereç: Çit teli farklı malzemelerden gestaltlabilir. Galvanizli çelik, alüminyum ve vinil / PVC çit telleri en pıtrak kullanılan malzemelerdir. Galvanizli çelik, dayanıklıdır ve uzun seneler dayanabilir. Alüminyum, çelik derece dayanıklıdır ancak henüz hafiftir. Vinil / PVC malzemeleri ise henüz yeğni ve tasarım açısından henüz zariftir.

şayet çit teli seçer fevkdaki faktörlere ilgi ederseniz, istediğiniz amaca şayeste bir ürünü seçebilirsiniz. İnternet üzerinden biryoğun çit teli vandözsı bulunuyor. https://www.telfence.com/sizin muhtevain en şayeste çit teli seçimi dair size yardımcı çıkmak muhtevain lüzumlu bütün bilgileri sunabilir.

panel çit
çit teli
bahçe teli
bahçe çiti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir