Posted on

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen henüz sade modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının bayağıya kaymasını engellemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun kişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri meydanda arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak esenlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler dernek raksında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan biriyi er dergisinde hatun kişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de arsa almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de başüstüneğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece nazikçe olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyerinde huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri biricik tane olarak satmanın yanında biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen kümeı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat tedricen liberalleşmeye doğru revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh bildirmek bağırsakin bayağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse de temel temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları biricik başına veya bir partnerle her yaştan âdemoğlu tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata nitelik vermek bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde saklayarak başüstüneğu bağırsakin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla görmek temelı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bağışlamak, teamüllevselliği hakkında haber edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin mehabetli çaba sarf etmelidirler. Başkaca; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan kızılışmutaş henüz palas ve huzur olmaya temelladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsî hayatlarını renklendirmek, yaşantıına ateş parçasılık vermek, henüz yerinde bir orgazm görmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bağırsakin sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan ilişkii yasak olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mehabetli vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum doğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri biricik şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta epey hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona göre devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en palas yolu. Başkaca seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken berhavabağışlamak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu zahmetlilü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir