Posted on

Heets, elektronik sigara yahut IQOS apareyı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün iz almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki üzere yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS apareyı kullanan zevat derunin bir seçenek olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışhunrizklarını değişmek ve insanoğluın henüz az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak derunin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mütenasip olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya üzere seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS apareyı, Heets yararlanmaı derunin mutasavvertır. Aygıt, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu işlem, tütünün yanması alegori, buharlaşması hasebiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS apareyı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara gereğince henüz az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın sarmak derunin belli evetş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, yararlanmaı da yerel yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan henüz az zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets yararlanmaı hasebiyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara üzere diğer tütün ürünleri üzere tabilık yapıcı olabileceği konusunda uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara neden olmuştur. Bazı esenlik örgütleri, Heets üzere tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve diğer esenlik problemlerine neden olabileceğinden düşünce etmektedirler. Ayrıca, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki tesirleri bile atışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara gereğince henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets üzere ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara seçenek olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan zevat derunin tercih edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara gereğince henüz az zararlı olduğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına mütenasip şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve esenlik önerilerine mütenasip şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir