Posted on

Öncelikle kilo kaybı ve yağ kaybı kavramlarının farklı anlamlar taşımış olduğunı bilmemiz gerekiyor. Kilo kaybı, https://lipoxtremeturkiye.com/ beden kompozisyonunu oluşturan faktörlerin (sutaş, yağ, kas) dengesine örutubet verilmeden total beden ağırlığının azalmasıdır.

Evetğ kaybı ise vücudun mevcut yağ kütlesinin azalmasıdır. Bu vetirete kas kütlesi kaybı istenilen bir kalıp bileğildir. Ancak unutulmamalıdır ki yüce kilo zayiatında minimal miktarlarda kas kaybı yaşanması da olası ve doğaldır.

Bu iki kavrama bakmış olduğumızda beden ağırlığını azaltmak istediğimizde hedefimiz; kilo kaybından ziyade yağ kaybı olmalıdır. Bunu da yağ yakarak sağlamlarız. Gelin maksimum yağ yakımı karınin hangi noktalara ilgi etmemiz icap ettiğini inceleyelim.

Yürek yahut beden yağları, ahenkli alıştırma yaratıcı ve her zaman onca çabaya ve onca şiddetliğa rağmen istenilen sonucu alamayan her insanın balaban bir sorunudur.
Egzersiz https://lipoxtremeturkiye.com/ tutmak yağ yakımını %20’ye derece pozitifrabilir; Bunun sebebi vücudumuzda bulunan yağ torbalarının daha hızlı davranış etmesini sağlayan leptin üretimidir.
Özellikle yağdan kilo tesviye karınin aş, pirinç ve kepekli tahıllar, vücudun daha yüce oranda kötü yağ karınaziz kalorili gıdaların gelgelını kırıcı bir tokluk hissi sağlamladıklarından tahıl ürünlerine ağırbaşlılık verin.
Yemeklerinizi ekstra zeytinyağı ile baharatlayın, bu şekilde yağ dolanımı iyileşir ve daha hızlı yanar.
Kahvaltıda yulaf ezmesi yiyin, sabahları ilk iş olarak kilo aramaüne yardımcı olan bir besindir. Antrparantez yulaf ezmesi, içerdiği yüce tel ve yağ emilimini kolaylaştıran azık maddeleri sayesinde zayıflama diyetlerini tamamlamak karınin kullanılan çok enerjik ve sağlamlıklı bir besindir.
Kilo serpmek karınin açlık modunda oturmak yahut sadece salata tedirgin etmek zorunda bileğilsiniz. üst bol beslenmelidir çünkü fiziksel aktivite hem muhtıra aktiviteleri hem bile fiziksel egzersizi yapabilmek karınin kifayetli yakıta iye olmamızı gerektirir.

Elma sirkesi asetik asit açısından gani başüstüneğu karınin bu medarımaişetlemi gerçekleştirmek karınin ülküsel bir besindir.
Limon ve portakal, yüce C vitamini gönülğine ek olarak, karaciğerin detoksifikasyon sürecine etkili olarak pekldıkları karınin yağdan kilo tesviye yerine ülküsel besinlerdir. Sağlamlıklı bir uykuluk, yağları https://lipoxtremeturkiye.com/ daha hızlı sindirme ve yakma yeteneğini pozitifrır.
Keten tohumu, müşküllü yağ yakıcı gıdalardan biridir. Tohumları öğütmek ve salatalar, tahıllar yahut yoğurtlar kadar farklı yiyeceklerin üzerine serpmek mümkündür. Antrparantez keten tohumu, metabolizmayı süratlendirmek ve vücudumuzdaki kötü kolesterol seviyelerini düşürmeye yardımcı yapmak karınin esansiyel yağ asitleri karınerir.
Ispanak metabolizmayı hızlandırır, yağ yakmaya yardımcı olabilir ve kötü kolesterolü ırak tutar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir