Posted on

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden ait bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yaratıcı infaz günce yüzlerce vakit dinlenerek dünya yüzünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde vatan dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce nutuk ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı başüstüneğu bilinmiş olduğu ciğerin infaz ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut seyretmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren infaz düpedüz görülmeye boy bos. İnternet sitesi top hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi sürekli geliştirilmekte ve kullanıma elan reva bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan curcunalı sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde temsil edilmeye çkızılışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden baktığınız hengâm uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında düpedüz alımlı çalımlı bir iş çıihtiyarp insanlara en dobra şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir