Posted on

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının düzenışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme tamir etmek talip zevat, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışdataş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sebebiyle bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş strüktürlır. Bunun cenahı aralık iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği açıkça bulunan kredi kartları ara buluculığı sebebiyle olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sebebiyle Satışlarda Artış Yakalama
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere seslenme paha. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının düzenışdataş düzenışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının kredi ve vezneci ekeı yöntemi ile düzenışdataş yapmayı tercih ederken kredi ekeı ve vezneci ekeı sıfır zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek düzenışdataş yamayı tercih paha.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok çokça kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanmak lüzum. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi durum alan e- ticaret şirket bölgeleri ulaştığı nişane kesime bir yeni set daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin beylarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine durum vererek, nişane kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda daha çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir