Posted on

OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, hareketli uygulama ve canlı takviye deneyimi olan en ciddi kripto borsaları beyninde makam aldatmaır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı takviye sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Dizge performansı açısından son tabaka düzgün bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın oynak olduğu dönemlerde dahi herhangi bir donma yaşamaz. OKX ciddi mi? sorusuna cevap olabilecek hareketli uygulaması ile de kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e şart olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek ciğerin kimlik kartı doğrulaması çıkarmak zorundadır. AML politikalarına gereğince hareket eden borsa, hareket gösterdiği ülkelerin kanunlarına şayan şekilde hareket paha. OKX kripto borsası ciddi bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması sebebiyle birçok ülkeden yatırımcının suhuletle kullanabilmesi, platformun ciddi bir düzlük bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto mangiz borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A asayiş sertifikasına ehil, penetrasyon testi, fonların demıtlanması ve teltik ödülü kategorilerinde muvaffakiyetlı bir isim olarak değerlendirilir.

OKX Türkiye’de Legal mı? OKEx (OKX), global ölçekte hareket gösteren bir kripto mangiz borsasıdır. Faaliyette olduğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına şayan şekilde hareket etmektedir. Türkiye’de de çok skorda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak muamelat yapabilmeleri ciğerin kimlik kartı doğrulaması şpeşı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, yevmi çekim limiti ve mangiz yatırma kısıtlaması ile karşı karşıya kalmaktadır. OKEx’e Tanıtma kartı Bilgilerini Ayırmak Kredili mi? Tanıtma kartı doğrulaması, dijital birçok uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve ciddi kripto mangiz borsalarında bu şpeş aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin baş nedeni; sıkıntılı mangiz aklama ve yıldırıü akçalanmış etme taksiratı ile savaş buyurmak ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna bağışlamak amacıyladır. OKX Tanıtma kartı Bilgilerini Paylaşır mı? Tanıtma kartı detayları doğrusu şahsi veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu hanek konusu değildir. Ancak müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye aldatmaınması gereken kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin teceddütçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme yamaç ettiler. Günümüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok heybetli katkı elde etmiştır. Çok skorda ünlü şahsiyet Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin heybetli bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve küresel finans sistemini yeniden yapım etme potansiyeline ehil bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, çekicilik-satım teamüllemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel tutum üzerinde önemli bir etkiye ehil olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı olmak, jüpiter deneyimi düzlükında kendimizi imar etmek ve dünyayı değteamültirecek şeyler temelarmak ciğerin çaldatmaışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Asayiş hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış anonsör kümelerini ve henüz birçok vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli uygulama aracılığıyla dijital varlık teamüllemleri ciğerin emniyetli, istikrarlı ve ciddi bir hava sağlar. Hatta, sektördeki en düzgün aldatma-sat deneyimini tutmak ciğerin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine gereğince ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir