Posted on

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada ülke almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) mandepsi zarfında aldatmaışdataş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle aldatmaışdataş yapabilmek kucakin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile aldatmaışdataş yapabilmek o kadar basitçe değildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden muamelat kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda daha lüks silah gücü üzere hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini boşluk ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha iyi oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere ülke verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de ülke verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içerisinde ülke vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Künde zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada ülke vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rabıta gharabelik ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında mandepsi kuruluşmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında parçalanmamış oyuncuların nerede olduklarını seyircilere teşhir etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak kucakin kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çaldatmaışmasını engellemeye çaldatmaışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her bugün bir racon bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda ülke vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu desise sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lafız üzere görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin otomatik olarak kuruluşlması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir