Posted on

Sondakikam.com.tr genel ağ bilgi sitesi yayında,son an sineerikleri,ruzname haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile hakiki gündemi uyma edip okurlarına sunan bilgi sitesi,son an haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Ne Önemli ?

Son an gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin uyma etmiş olduğu sineerikleri sizler sinein düzenliyor,antraktştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Bilgi Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız ak ve muteber bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Bilgi Sitesi !

Hakikat ruzname ilkeleriyle hazırlanan,esas cereyanı uyma buyurmak alegori kitlesine özgü habercilik anlayışı ile hakiki ruzname maddelerini okurlarına sunan bilgi sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli bilgi yapmayı kendine başlıca edinmiştir.Dünten hasetmüze gelen yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son sineerikleri ilk sizin duymanızı esenlamayı yalnızçlayan yeni ev bilgi sineerik platformudur.Gündem haberleri,siyaset haberleri,iktisat haberleri,domestik haberler,dünya haberleri,magazin haberleri bilgi haberleri ve ömür haberleri kategorileri ile sizlerin gündeş malumat ve haberlere ulaşmanızı yalnızçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri beyninde canlı döviz kuru,canlı tv izleme,salat vakitleri,lig benek durumları,Emtialar,sonuçsuz durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya mirlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere gündeş haberleri tarafsız ak ve muteber bir şekilde ulaştırmayı yalnızçlamaktayız.

Ne örgüyoruz?

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz tarafından uyma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en ırak köşesine derece her mevzi ile alakalı bilgi okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 hasetn tüm haberleri içinde mevzuya göre kontrol masnu olanağı sunmaktayız. Bu kontrol, sözcük ve alakalı bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş hakiki bir bilgi kontrol sayfasıdır.

Yasalara %100 Orantılı

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 orantılı olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü bilgi, suret, malumat, dayanıklı; telif hakkı sahiplerinden makalelı müsaade darılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız gazete bilgi özetlerinde ise, yalnızca haberin mirlığı ve giriş cümlesine mevzi verilmekte, haberin tam metnini okumak talip ziyaretçilerimiz alakalı gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi vadi sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve bilgi sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi kaygı ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Orantılı Habercilik !

Güçlü Şinas Türk milletinin genel ahlakına orantılı etik ve tarafsız bilgi anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın yaşamına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en orantılı düz ve tarafsız haberleri durağan ve yabancı bilgi organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı amaçlıyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu !

Oturmuşş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına ulamada bulunmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi durağan ve yabancı yayın organlarında en okşayıcı şekilde temaşa etmeyi yalnızçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr bilgi sitemizin tüm hakları saklıdır. şifre, bilgi, suret, röportaj kabil her türlü hapishaneğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr bilgi sitemize aittir. Bilgi sitemizde mevzi vadi kamu makalelar, materyaller, resimler, selen dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün sineerik ve çkızılışmalarımız, tasar çizim ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz sineerikler ve bilgi ajanslarımızdan almış olduğumız bilgi ve başka görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değçalışmatirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve hazine belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı binalamaz.
Bilgi sitemiz sondakikam.com.tr de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değçalışmaikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların on paralıkbirinden mesuliyetli değildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam eden ağır siyasi gündemi yakından uyma edip,sizlere düz olanı ve görünenden ziyade fenomen ve durumların perde arkasını aktarmayı yalnızçlayan sondakikam.com.tr sizlere en okşayıcı haberleri sunmak sinein var gücüyle çkızılışıyor.Akp,mhp,chp,sağlıklı vurgun,mutluluk partisi,ve durağan bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Tutum Haberleri !

Kur dalgalanmaları kızıl fiyatları dolar fiyatları asgari ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden haydi haydi uyma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son an gündemleri sondakikam.com.tr’de…

Son Dakikam ! Hızlı Kredili Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir