Posted on

Üçserak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Muvafık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ekincilik hayata geçirmeye serladı ancak hasetmüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ekincilik kolünün giderek çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Teknoloji ile müşterek vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik kolü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve çelimlü in deposuna mevla olan Üçserak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış paha sağlayıcı Üçserak Ekincilik; iri Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Kalıcı inkişaf ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içinde hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin mutabık ve stabil bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait gübre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz bir küme ürün ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz bitek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en şanlı gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz bitek meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da kategorik bir trap hafriyatsına geçmek bağırsakin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden dökmek bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı gibi alanlara geçmek bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli kayırıcı yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğustalıktirilebilir ve birmebzul cetşmanla da makroletilebilir. Anne birlikteşenler umumiyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran oldukça bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile kayırıcı yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör kayırıcı yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birmebzul üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak üstünlük sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın kayırıcı yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin cem ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması ustalıklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Toplama Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine nazarıitibar edilmediği devran hayvanın sütü ve etinden mahsul hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları vahit seferde alabilir ve henüz uz beslenebilir. Yeygi karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek henüz uz beslenmesine böylece henüz bir küme mahsul almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yeygi Karma Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gönç ve bitek bir tarımsal üretim bağırsakin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı bağırsakin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uz durumlara gelmesi bağırsakin tarımsal dış satım noktasında Üçserak Ekincilik olarak tüm çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir